MÖBLER / Bord / Soffbord 5908431

nr 590 8431

Soffbord

50-tal, längd. 84 D. 52 H. 57

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 juli 2009
kl 19:55:22

8/7 09:34:43 1      Vinnande bud